• Ново
  Сет од 2 клуб масички Монти
  Сет од 2 клуб масички Монти
  Сет од 2 клуб масички Монти
  Сет од 2 клуб масички Монти
  Сет од 2 клуб масички Монти

  Сет од 2 клуб масички Монти

  Напиши рецензија (0)
  3.999 ден.
  7.110 ден.
  Заштеди 3.111 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Доколку барате клуб маса за да му дадете стил на вашиот простор или да креирате оригинални украсни композиции, тогаш Moнти клуб масата е идеална за вас. Елегантни, едноставни, но во исто време пријатни за око, ќе му дадат нов изглед на вашиот простор.

  Спецификации:

  - Изработени од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

  - Достапни во црн мермер и орев боја.

  Димензии на големата маса: 116x46x46cm

  Димензии на малата масичката: 77x45x43cm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации:

  - Изработени од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

  - Достапни во црн мермер и орев боја.

  Димензии на големата маса: 116x46x46cm

  Димензии на малата масичката: 77x45x43cm

  Забелешки:

  Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување. 

  185-000088
  197 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Сет од 2 клуб масички Монти

  16 други производи во иста категорија:

  Сет од 2 клуб масички Монти

  3.999 ден.
  7.110 ден.
  Заштеди 3.111 ден.
  со ДДВ