• Ново
  Клуб маса Мансу бела
  Клуб маса Мансу бела
  Клуб маса Мансу бела
  Клуб маса Мансу бела

  Клуб маса Мансу бела

  Напиши рецензија (0)
  3.199 ден.
  5.686 ден.
  Заштеди 2.487 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Клуб масата Мансу е дизајнирана за вашата дневна просторија во модерен дизајн, со две нивоа кои нудат доволно простор за складирање на вашите списанија и предмети.

  Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

  Достапна во бела боја.

  Димензии:

  Должина: 80 см

  Длабочина: 50 см

  Висина: 27,5 см

  Максимална оптреретување: 20 кг

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Клуб масата Мансу е дизајнирана за вашата дневна просторија во модерен дизајн, со две нивоа кои нудат доволно простор за складирање на вашите списанија и предмети.

  Изработена од висококвалитетна иверица со меламинска обвивка.

  Достапна во бела боја.

  Димензии:

  Должина: 80 см

  Длабочина: 50 см

  Висина: 27,5 см

  Максимална оптреретување: 20 кг

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  119-000872
  1 производ

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Клуб маса Мансу бела

  16 други производи во иста категорија:

  Клуб маса Мансу бела

  3.199 ден.
  5.686 ден.
  Заштеди 2.487 ден.
  со ДДВ