• Ново
  Помошна маса Каспер - овална
  Помошна маса Каспер - овална
  Помошна маса Каспер - овална
  Помошна маса Каспер - овална
  Помошна маса Каспер - овална

  Помошна маса Каспер - овална

  Напиши рецензија (0)
  1.690 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 810 ден.
  со ДДВ
  Распродадено

  Странична маса која ќе му даде здив на вашиот простор. Костер е најновиот тренд во модерниот дизајн бидејќи комбинира квалитет и ергономија.

  Спецификации:

  - Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење 

  - Има полица од ткаенина за отворено складирање на вашите секојдневни предмети.

  - црно-орев боја.

  Димензии на производот:

  Должина: 55 см

  Ширина: 25 см

  Висина: 58 см

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации:

  - Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со отпорност на абење 

  - Има полица од ткаенина за отворено складирање на вашите секојдневни предмети.

  - црно-орев боја.

  Димензии на производот:

  Должина: 55 см

  Ширина: 25 см

  Висина: 58 смВисина: 60 см

  Забелешки:

  Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување. 

  197-000124

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Помошна маса Каспер - овална

  16 други производи во иста категорија:

  Помошна маса Каспер - овална

  1.690 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 810 ден.
  со ДДВ