• Ново
  Помошна маса Ритам, сива
  Помошна маса Ритам, сива
  Помошна маса Ритам, сива

  Помошна маса Ритам, сива

  Напиши рецензија (0)
  2.990 ден.
  4.260 ден.
  Заштеди 1.270 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Тркалезна масичка за кафе со модерен дизајн и можност за  чување на вашите омилени украси и ситници.

  Мебел со висок квалитет и функционалност, од суштинско значење за домот или канцеларијата.

   

  Спецификации:

  - Изработка на иверка со меламинска облога и висококвалитетен медијапан, во сива мермер боја.

  - Долниот дел има полица за складирање.

  - Поддршка во црна метална рамка од 16 мм со златни краеви.

  Димензии на производот:

  Должина: 48 см.

  Ширина: 48 см.

  Висина: 60 ​​см.

  Време на испорака: 10-14 дена

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации:

  - Изработка на иверка со меламинска облога и висококвалитетен медијапан, во сива мермер боја.

  - Долниот дел има полица за складирање.

  - Поддршка во црна метална рамка од 16 мм со златни краеви.

  Димензии на производот:

  Должина: 48 см.

  Ширина: 48 см.

  Висина: 60 ​​см.

  Забелешки:

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-14 дена

  072-000064
  200 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Помошна маса Ритам, сива

  16 други производи во иста категорија:

  Помошна маса Ритам, сива

  2.990 ден.
  4.260 ден.
  Заштеди 1.270 ден.
  со ДДВ