• Распродажба!
  • -500 ден

Сет рачка со клучеви 5 парчиња - BLACK+DECKER

Сет рачка со пет големини на клучеви од 6, 8, 10, 11 и 13mm. Практична и лесно достапна алатка, корисна за во домот, автомобилот, велосипедот и вашата работилница. Изработена е од ергономска гумирана рачка и челичен механизам и клучеви.

BDHT0-71617
11 производи

Технички податоци

Бренд
BLACK+DECKER

Нема рецензии во овој момент.

Производот е додаен за споредба.