• Распродажба!
  • -2 060 ден

Напомена: Доколку производот не е на залиха, се изработува во рок од 10 работни дена.
Производот доаѓа спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

langona
551 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.