• Распродажба!
  • -1 200 ден

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.


Должина: 135cm
Висина: 50cm (со ногарки)
Ширина: 30cm
Дебелина на иверка: 16mm
Ногарки: PVC

Напомена: Доколку производот не е на залиха, се изработува во рок од 10 работни дена.

Производот доаѓа спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

andora
1 ставка

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.