Комода за на ѕид Арте - сонома
   Комода за на ѕид Арте - сонома
   Комода за на ѕид Арте - сонома
   Комода за на ѕид Арте - сонома
   Комода за на ѕид Арте - сонома
   Комода за на ѕид Арте - сонома

   Комода за на ѕид Арте - сонома

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   2.950 ден.
   Заштеди 1.360 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

   Конзолна / лебдечка комода која се прицврстува на ѕид, достапна во повеќе бои.

   Должина: 120cm
   Висина: 20 cm
   Длабочина: 25cm
   Дебелина на иверка: 16mm

   Достапни бои
   : Атлантик (основна), бела, сонома, мона и антрацит.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

   Конзолна / лебдечка комода која се прицврстува на ѕид, достапна во повеќе бои.

   Должина: 120cm
   Висина: 20 cm
   Длабочина: 25cm
   Дебелина на иверка: 16mm

   Достапни бои
   : Атлантик (основна), бела, сонома, мона и антрацит.

   Напомена: Доколку производот не е на залиха, се изработува во рок од 10 работни дена.

   Производот доаѓа спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

   arte
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Комода за на ѕид Арте - сонома

   16 други производи во иста категорија:

   Комода за на ѕид Арте - сонома

   1.590 ден.
   2.950 ден.
   Заштеди 1.360 ден.
   со ДДВ