• Ново
  ТВ комода Naia Walnut
  ТВ комода Naia Walnut
  ТВ комода Naia Walnut
  ТВ комода Naia Walnut
  ТВ комода Naia Walnut
  ТВ комода Naia Walnut

  ТВ комода Naia Walnut

  Напиши рецензија (0)
  15.990 ден.
  24.250 ден.
  Заштеди 8.260 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  ТВ комода која совршено ќе го надополни вашиот простор, давајќи му примеси на луксуз. Ќе ве воодушеви со својот оригинален дизајн и квалитет.

  Спецификации:

  - Изработена од висококвалитетна иверка и ласерски сечен медијапан.

  - Има шкаф и фиока кои се нудат за затворено складирање на вашите предмети.

  - Максимална отпорност на тежина: 40 кг

  - Боја: орев со црни метални ногарки

  Димензии:

  Должина: 170 см

  Длабочина: 45 см.

  Висина: 48,5 см.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  ТВ комода која совршено ќе го надополни вашиот простор, давајќи му примеси на луксуз. Ќе ве воодушеви со својот оригинален дизајн и квалитет.

  Спецификации:

  - Изработена од висококвалитетна иверка и ласерски сечен медијапан.

  - Има шкаф и фиока кои се нудат за затворено складирање на вашите предмети.

  - Максимална отпорност на тежина: 40 кг

  - Боја: орев со црни метални ногарки

  Димензии:

  Должина: 170 см

  Длабочина: 45 см.

  Висина: 48,5 см.

  8683743438457 | 855DTE3131
  999 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ТВ комода Naia Walnut

  16 други производи во иста категорија:

  ТВ комода Naia Walnut

  15.990 ден.
  24.250 ден.
  Заштеди 8.260 ден.
  со ДДВ