• Ново
  • Пакет
Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine

Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine

Напиши рецензија (0)
6.798 ден.
10.489 ден.
Заштеди 3.691 ден.
со ДДВ
На залиха

Комплет за дневна соба, составен од ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и клуб маса со метална конструкција.

Димензии на ТВ комода:

Должина: 160 cm
Висина: 44,8 cm
Длабочина: 31,8 cm

Димензии на Клуб маса: 90x50x50cm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

Комплет за дневна соба, составен од ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и клуб маса со метална конструкција.

Димензии на ТВ комода:

Должина: 160 cm
Висина: 44,8 cm
Длабочина: 31,8 cm

Димензии на Клуб маса: 90x50x50cm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

11-16-28+MK22-59-02
30 производи

Специфични референци

Ново

Нема рецензии во моментов

Напиши рецензија
Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine

14 други производи во иста категорија:

Комплет за дневна соба KRAFT - Anthracite / Pine

6.798 ден.
10.489 ден.
Заштеди 3.691 ден.
со ДДВ