• Ново
  • Пакет
Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine

Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine

Напиши рецензија (0)
7.698 ден.
12.289 ден.
Заштеди 4.591 ден.
со ДДВ
На залиха

Комплет за дневна соба, составен од ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и клуб маса со метална конструкција.

Димензии на ТВ комода:

Должина: 160 cm
Висина: 44,8 cm
Длабочина: 31,8 cm

Димензии на Клуб маса: 105x50x42cm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

Овој пакет содржи

Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

Комплет за дневна соба, составен од ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и клуб маса со метална конструкција.

Димензии на ТВ комода:

Должина: 160 cm
Висина: 44,8 cm
Длабочина: 31,8 cm

Димензии на Клуб маса: 105x50x42cm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

22-03-02+11-16-28
30 производи

Специфични референци

Ново

Нема рецензии во моментов

Напиши рецензија
Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine

14 други производи во иста категорија:

Комплет за дневна соба Luna - Anthracite / Pine

7.698 ден.
12.289 ден.
Заштеди 4.591 ден.
со ДДВ