• Ново
  • Пакет
Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine
Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine

Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine

Напиши рецензија (0)
6.390 ден.
11.389 ден.
Заштеди 4.999 ден.
со ДДВ

Наместо 6.398 ден.

На залиха

Комплет за дневна соба, составен од ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и две клуб масички со метална конструкција.

Димензии на ТВ комода:

Должина: 160 cm
Висина: 44,8 cm
Длабочина: 31,8 cm

Димензии на големата масичка: Ø65x50cm

Димензии на малата масичка: Ø55x40cm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

Комплет за дневна соба, составен од ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и две клуб масички со метална конструкција.

Димензии на ТВ комода:

Должина: 160 cm
Висина: 44,8 cm
Длабочина: 31,8 cm

Димензии на големата масичка: Ø65x50cm

Димензии на малата масичка: Ø55x40cm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

22-22-02+11-16-28
30 производи

Специфични референци

Ново

Нема рецензии во моментов

Напиши рецензија
Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine

14 други производи во иста категорија:

Комплет за дневна соба Malme - Anthracite / Pine

6.390 ден.
11.389 ден.
Заштеди 4.999 ден.
со ДДВ

Наместо 6.398 ден.