Корито Kikka Boo - KAI - розева
   Корито Kikka Boo - KAI - розева
   Корито Kikka Boo - KAI - розева
   Корито Kikka Boo - KAI - розева
   Корито Kikka Boo - KAI - розева

   Корито Kikka Boo - KAI - розева

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.

   Наменета за бебиња од 0 месеци.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.

   Наменета за бебиња од 0 месеци.

   Спецификација:

   Дополнителна подлога за полесно и побезбедно капење на бебето.

   Термометар за регулирање на водата.

   Држачи со гумена подлога.

   Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.

   Димензии на производот: 80x47x20cm.

   550033
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Корито Kikka Boo - KAI - розева

   16 други производи во иста категорија:

   Корито Kikka Boo - KAI - розева

   2.990 ден.
   со ДДВ