Термометар за корито Drop Kikka boo- минт
   Термометар за корито Drop Kikka boo- минт

   Термометар за корито Drop Kikka boo- минт

   Напиши рецензија (0)
   180 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Термометарот овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема. Соодветната температура на водата е 37 Ц и е означена на скалата со симбол. 

   Спецификација:

   Погоден за деца од 0+ месеци.

   Димензии на производот: 12x9cm.

   Димензии на пакувањето: 20x15cm.

   550114
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Термометар за корито Drop Kikka boo- минт

   16 други производи во иста категорија:

   Термометар за корито Drop Kikka boo- минт

   180 ден.
   со ДДВ