Столче за капење Kikka Boo Hipo - розева
   Столче за капење Kikka Boo Hipo - розева

   Столче за капење Kikka Boo Hipo - розева

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Столчето е наменето за деца од 7-16 месеци може да поднесе тежина од 13 кг.Изработено е од мека и безбедна пластика која му дава удобност на детето.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Содржи граничник за поголема безбедност при капење на детето.Никогаш не го оставајте вашето дете да се бања само без надзор од возрасен.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 34x22x27cm

   550057
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Столче за капење Kikka Boo Hipo - розева

   16 други производи во иста категорија:

   Столче за капење Kikka Boo Hipo - розева

   1.290 ден.
   со ДДВ