Сад за полевање со силикон - розева
   Сад за полевање со силикон - розева
   Сад за полевање со силикон - розева

   Сад за полевање со силикон - розева

   Напиши рецензија (0)
   420 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора.Со комората на бавен проток во нејзината внатрешна комора,овозможува водата да тече бавно без да го заплаши вашето бебе.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 14x17x12 cm.

   900151
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сад за полевање со силикон - розева

   16 други производи во иста категорија:

   Сад за полевање со силикон - розева

   420 ден.
   со ДДВ