Подлога за корито мече - розева
   Подлога за корито мече - розева

   Подлога за корито мече - розева

   Напиши рецензија (0)
   1.750 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Подлогата е бебешки производ кој што може да го користите во корито или во када за возрасни.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Подлогата е бебешки производ кој што може да го користите во корито или во када за возрасни.Материјалот за полнење не содржи канцерогени материи и не содржи бактерии.Можете безбедно да го бањате ставајќи го на душекот од пена.

   Спецификација:

   Димензии на производот: 33x53x12 cm.

   Димензии на пакувањето: 34x54x14cm.

   900040
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подлога за корито мече - розева

   16 други производи во иста категорија:

   Подлога за корито мече - розева

   1.750 ден.
   со ДДВ