Корито со испуст жолта гума морски свет
   Корито со испуст жолта гума морски свет
   Корито со испуст жолта гума морски свет
   Корито со испуст жолта гума морски свет
   Корито со испуст жолта гума морски свет

   Корито со испуст жолта гума морски свет

   Напиши рецензија (0)
   1.090 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Практично решение на новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот во овозможува лесно да се исцеди водата од коритото. 

   Спецификација:

   Димензии на производот:80x21x48 cm.

   900160
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Корито со испуст жолта гума морски свет

   16 други производи во иста категорија:

   Корито со испуст жолта гума морски свет

   1.090 ден.
   со ДДВ