Корито со 6 дела со нокшир - сина
   Корито со 6 дела со нокшир - сина

   Корито со 6 дела со нокшир - сина

   Напиши рецензија (0)
   3.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сет за бањање од 6 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки рачки,подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сет за бањање од 6 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки рачки,подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура.Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши,сад за полевање,кофа,нокшир со отстранлива внатрешност и целулозен сунѓер кој не содржи штетни хемикалии.

   Спецификација:

   Димензии на производот:90x26x50 cm.

   Димензии на пакувањето:82x50x32cm.

   900011
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Корито со 6 дела со нокшир - сина

   16 други производи во иста категорија:

   Корито со 6 дела со нокшир - сина

   3.290 ден.
   со ДДВ