Ножици за жива ограда BLACK+DECKER 420W 45cm 16mm
   Ножици за жива ограда BLACK+DECKER 420W 45cm 16mm
   Ножици за жива ограда BLACK+DECKER 420W 45cm 16mm
   Ножици за жива ограда BLACK+DECKER 420W 45cm 16mm
   Ножици за жива ограда BLACK+DECKER 420W 45cm 16mm
   Ножици за жива ограда BLACK+DECKER 420W 45cm 16mm

   Ножици за жива ограда BLACK+DECKER 420W 45cm 16mm

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   4.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   Влезна моќност                420 W

   Должина на ножот            45 cm

   Ширина помеѓу забите 16 mm

   Движења на ножот 1960 /min

   Кочница на ножот 1 sec

   Тежина                          1.92 Kg

   Должина                            mm

   Висина                              mm

   BLACK+DECKER
   BEHT201-QS
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ножици за жива ограда BLACK+DECKER 420W 45cm 16mm

   16 други производи во иста категорија:

   Ножици за жива ограда BLACK+DECKER 420W 45cm 16mm

   3.999 ден.
   4.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ