Аку. ножици за жива ограда BLACK+DECKER 18V 45cm 2Ah
   Аку. ножици за жива ограда BLACK+DECKER 18V 45cm 2Ah
   Аку. ножици за жива ограда BLACK+DECKER 18V 45cm 2Ah
   Аку. ножици за жива ограда BLACK+DECKER 18V 45cm 2Ah
   Аку. ножици за жива ограда BLACK+DECKER 18V 45cm 2Ah

   Аку. ножици за жива ограда BLACK+DECKER 18V 45cm 2Ah

   Напиши рецензија (0)
   13.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   Влезна моќност                 18 V

   Должина на ножот         45 cm

   Ширина помеѓу забите 18 mm

   Движења на ножот         1300 /min

   Кочница на ножот         1 sec

   Тежина                         2.75 Kg

   Должина                        1020 mm

   Висина                        260 mm

   BLACK+DECKER
   GTC18452PC-QW
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Аку. ножици за жива ограда BLACK+DECKER 18V 45cm 2Ah

   16 други производи во иста категорија:

   Аку. ножици за жива ограда BLACK+DECKER 18V 45cm 2Ah

   13.999 ден.
   со ДДВ