Моторна косилка Atlas 5111 T (самоодна)
   Моторна косилка Atlas 5111 T (самоодна)

   Моторна косилка Atlas 5111 T (самоодна)

   Напиши рецензија (0)
   24.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Серија Атлас на Villager е наменета за хоби корисниците. Голем избор на ширини на сечење, типови на погони и мотори ќе ги задоволат потребите на секој корисник. Оваа серија косилки можеби најдобро ја илустрира разновидноста на понудата што Villager им ја дава на своите клиенти.

   Функции:

   Косење

   Колекција

   Мелење

   Странично исфрлање

   Препорака:

   Користете масло од Villager 4T

   Користете комплет за промена на маслото

   2 години гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мотор: Бензински

   Погон: Самовозен

   Површина за косење :1500 m²

   Тип на мотор:T8 OHV

   Капацитет на моторот:173 cm³

   Јачина на моторот:3.0 kW (2800 rpm)

   Ширина на косење:501 mm

   Висина на косење:25 – 75 mm (7 нивоа, централно)

   Дијаметар на предната / задната точка:178 mm / 254 mm

   Тип на куќиште : Челично

   Големина на собирачот:60 l

   Тежина:38.5 kg

   Линија на производот:Orange edition

   60171
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Моторна косилка Atlas 5111 T (самоодна)

   16 други производи во иста категорија:

   Моторна косилка Atlas 5111 T (самоодна)

   24.600 ден.
   со ДДВ