Електрична косилка Villy 1600 E
   Електрична косилка Villy 1600 E

   Електрична косилка Villy 1600 E

   Напиши рецензија (0)
   8.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електричните косилки Villager® се наменети за одржување на мали тревници од 300 м2 до 800 м2. Тие се погодни за употреба во урбаните области поради ниското ниво на бучава. Лесни и компактни, многу лесно се чуваат во зимскиот дел од годината.

   Функција: косење и колекција

   2 години гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мотор:Електричен

   Погон:Туркачки

   Површина за косење :800 m²

   Тип на мотор:Индукционен електро мотор

   Работен напон:230 V ~ 50 Hz

   Влезна моќност :1600 W

   Ширина на косење:420 mm

   Висина на косење:25 – 55 mm (3 нивоа, централно)

   Дијаметар на предната / задната точка:170 mm / 200 mm

   Тип на куќиште :Пластично

   Големина на собирачот:35 l

   Тежина:15 kg

   Линија на производот:Orange edition

   51312
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електрична косилка Villy 1600 E

   13 други производи во иста категорија:

   Електрична косилка Villy 1600 E

   8.900 ден.
   со ДДВ