Косилка за трева Тример 450W 25cm POWERCOMMAND Black + Decker
   Косилка за трева Тример 450W 25cm POWERCOMMAND Black + Decker
   Косилка за трева Тример 450W 25cm POWERCOMMAND Black + Decker
   Косилка за трева Тример 450W 25cm POWERCOMMAND Black + Decker
   Косилка за трева Тример 450W 25cm POWERCOMMAND Black + Decker

   Косилка за трева Тример 450W 25cm POWERCOMMAND Black + Decker

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Косилка за трева Тример со влезна моќност 450W и ширина на сечење 25cm.

   Тримерот поседува телескопска рачка за прилагодување на висината и дополнителна предна рачка за поголема удобност и контрола при работа. Исто така има штитник за растенија и водилка за рабови. Брза промена во режимот на работа и ширина на сечење од 25cm за лесно сечење трева на големи површини. Технологија POWERCOMMAND – EASY FEED за лесно контролирање на напојувањето со притискање на едно копче.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Влезна моќност         450 W

   Ширина на сечење 25 cm

   Број на вртежи         7500 rpm

   Дијаметар на конец 1.6 mm

   Капацитет на садот за трева / L

   Број на подесиви висини на сечење /

   Висина на сечење / mm

   Тежина                 2.5 Kg

   Должина                 915 mm

   Висина                  110 mm

   BLACK+DECKER
   BESTE625-QS
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Косилка за трева Тример 450W 25cm POWERCOMMAND Black + Decker

   16 други производи во иста категорија:

   Косилка за трева Тример 450W 25cm POWERCOMMAND Black + Decker

   3.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ