Полнач 2A со Батерија 18V 2Ah Black + Decker
   Полнач 2A со Батерија 18V 2Ah Black + Decker

   Полнач 2A со Батерија 18V 2Ah Black + Decker

   Напиши рецензија (0)
   4.499 ден.
   4.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Влезна моќност         450 W

   Ширина на сечење 25 cm

   Број на вртежи         7500 rpm

   Дијаметар на конец 1.6 mm

   Капацитет на садот за трева / L

   Број на подесиви висини на сечење /

   Висина на сечење / mm

   Тежина                 2.5 Kg

   Должина                 915 mm

   Висина                  110 mm

   BLACK+DECKER
   BDC2A20-QW
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полнач 2A со Батерија 18V 2Ah Black + Decker

   16 други производи во иста категорија:

   Полнач 2A со Батерија 18V 2Ah Black + Decker

   4.499 ден.
   4.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ