18V Ножица за жива ограда 45cm POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Ножица за жива ограда 45cm POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Ножица за жива ограда 45cm POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Ножица за жива ограда 45cm POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Ножица за жива ограда 45cm POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Ножица за жива ограда 45cm POWERCOMMAND без опрема Black + Decker

   18V Ножица за жива ограда 45cm POWERCOMMAND без опрема Black + Decker

   Напиши рецензија (0)
   7.499 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ножица за жива ограда со напон 18V и должина на ножот 45cm. Доаѓа без опрема.

   Лесно пресекува гранки или чисти метеж без оштетување на сечилото или живата ограда. Должината на сечилото од 45cm и ширината меѓу забите од 18mm се погодни за помали живи огради. Издржлив, робусен, зацврстен челичен двоакционен нож и дизајн на рачка за оптимална удобност и контрола при работа. Контролниот прекинувач за стартување со 2 раце го спречува случајното активирање на ножицата и несаканите последици. Дел од опсегот POWERCOMMAND – EASY FEED технологија, за лесно контролирање на напојувањето со притискање на едно копче.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Напон                         18 V

   Должина на ножот         45 cm

   Ширина помеѓу забите 18 mm

   Движења на ножот         1300 /min

   Кочница на ножот         1 sec

   Тежина                         2.61 Kg

   Должина                        / mm

   Висина                       / mm

   BLACK+DECKER
   GTC18452PCB-XJ
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   18V Ножица за жива ограда 45cm POWERCOMMAND без опрема Black + Decker

   16 други производи во иста категорија:

   18V Ножица за жива ограда 45cm POWERCOMMAND без опрема Black + Decker

   7.499 ден.
   7.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ