18V Дувач за лисја 209 km/h POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Дувач за лисја 209 km/h POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Дувач за лисја 209 km/h POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Дувач за лисја 209 km/h POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Дувач за лисја 209 km/h POWERCOMMAND без опрема Black + Decker
   18V Дувач за лисја 209 km/h POWERCOMMAND без опрема Black + Decker

   18V Дувач за лисја 209 km/h POWERCOMMAND без опрема Black + Decker

   Напиши рецензија (0)
   5.790 ден.
   6.590 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Дувач за лисја со напон 18V и брзина на дување од 209 km/h. Доаѓа без опрема.

   Компактен дизајн со тежина од 1.7kg и мека рачка за држење што овозможуваат зголемена удобност и контрола при употреба како и подобрено маневрирање со дувачот. Овој тип на дувач благодарени на неговиот дизајн и изработка со низок шум, овозможува работа без многу бучава. Брзината на дување од 209 km/h овозможува лесно чистење на отпадоци од цврсти површини како тротоари, погони, дворови, гаражи и друго. За зголемена моќност при дување поседува опција POWERBOOST која се активира со едноставно притискање на копчето.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Напон                 18 V

   Брзина на дување 209 km/h

   Моќ на вшмукување / m3

   Сооднос при дробење /

   Капацитет на садот за лисја / L

   Тежина                 1.7 Kg

   Должина                / mm

   Висина              / mm

   BLACK+DECKER
   GWC1820PCB-XJ
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   18V Дувач за лисја 209 km/h POWERCOMMAND без опрема Black + Decker

   16 други производи во иста категорија:

   18V Дувач за лисја 209 km/h POWERCOMMAND без опрема Black + Decker

   5.790 ден.
   6.590 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ