Штитник за кревет - Kikka Boo - I am Safe
   Штитник за кревет - Kikka Boo - I am Safe
   Штитник за кревет - Kikka Boo - I am Safe
   Штитник за кревет - Kikka Boo - I am Safe
   Штитник за кревет - Kikka Boo - I am Safe

   Штитник за кревет - Kikka Boo - I am Safe

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Штитник кој овозможува мирен сон на детето, отстранувајќи ја опасноста од паѓање.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Лесна инсталација за која не се потребни алатки.

   Природен материјал со свилена ткаенина и нетоксична најлонска мрежа.

   Лесно притискање за преклопување за пристап до креветот.

   Стабилно прицврстување на различни видови кревети.

   Погоден за душеци во висина од 12 до 20цм.

   • Димензии на производот: 102x42x35цм.

   • Димензии на пакувањето: 53x15x9цм.

   50317
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Штитник за кревет - Kikka Boo - I am Safe

   16 други производи во иста категорија:

   Штитник за кревет - Kikka Boo - I am Safe

   1.990 ден.
   со ДДВ