IKEA SNIGLAR Бебешко креветче
   IKEA SNIGLAR Бебешко креветче
   IKEA SNIGLAR Бебешко креветче
   IKEA SNIGLAR Бебешко креветче
   IKEA SNIGLAR Бебешко креветче
   IKEA SNIGLAR Бебешко креветче
   IKEA SNIGLAR Бебешко креветче

   IKEA SNIGLAR Бебешко креветче

   Напиши рецензија (0)
   7.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: бука

   Боја: бука

   Макс. тежина: 20 кг

   Димензии на производот

   Должина: 124 см

   Ширина: 66 см

   Висина: 80 см

   Кревет, ширина: 60 ​​см

   Кревет, должина: 120 см

   Димензии на пакување

   Број на пакување: 1

   Должина: 122 см

   Ширина: 69 см

   Висина: 12 см

   Бруто Тежина: 13,36 кг

   * Бебешкото креветче не доаѓа со душек.

   30248537
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA SNIGLAR Бебешко креветче

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA SNIGLAR Бебешко креветче

   7.990 ден.
   со ДДВ