IKEA SLAKT Детски кревет со дополнителен модул за спиење и складирање 90 х 200
   IKEA SLAKT Детски кревет со дополнителен модул за спиење и складирање 90 х 200
   IKEA SLAKT Детски кревет со дополнителен модул за спиење и складирање 90 х 200
   IKEA SLAKT Детски кревет со дополнителен модул за спиење и складирање 90 х 200
   IKEA SLAKT Детски кревет со дополнителен модул за спиење и складирање 90 х 200
   IKEA SLAKT Детски кревет со дополнителен модул за спиење и складирање 90 х 200

   IKEA SLAKT Детски кревет со дополнителен модул за спиење и складирање 90 х 200

   Напиши рецензија (0)
   28.410 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: челик, медијапан, дрво , пластика

   Боја: бела

   Димензии на производот:

   Должина: 207 cm

   Ширина: 98 cm

    

   Број пакети: 5

   Вклучени продукти: 

   LAKT кревет 90 х 200 / бел  

   Димензии на пакувањето:  

   Должина: 205 cm

   Ширина: 81 cm

   Висина: 6 мcm

   Бруто тежина на пакувањето: 24,24 kg

   SLAKT основа со место за складирање 

   - 2 пакета

   Димензии на пакувањето:  1

   Должина: 208 cm

   Ширина: 35 cm

   Висина: 7 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 28,65 kg

   LUROY Латофлекс 90 х 200 / 2бр .

   LUROY Рамка на душек 

   Димензии на пакувањето:  2

   Должина: 105 cm

   Ширина: 34 cm

   Висина: 6 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 11,50 kg

   LUROY Латофлекс 90 х 200 / 2бр.

   Димензии на пакувањето: 

   Должина: 90 cm

   Ширина: 21 cm

   Висина: 5 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 6 kg

   *душеците не се вклучени во цената 

   89227731
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA SLAKT Детски кревет со дополнителен модул за спиење и складирање 90 х 200

   IKEA SLAKT Детски кревет со дополнителен модул за спиење и складирање 90 х 200

   28.410 ден.
   со ДДВ