Апаратот за готвење со топол воздух ви овозможува да подготвите здрава храна која ќе има вкус на пржена.

Идеален за приготвување на: помфрит, месо, пилешко месо, морска храна, зеленчук и печење.

Апаратот бргу се загрева, благодарение на новата технологија со топол воздух.

Садот со својот капацитет од 1,8L овозможува приготвување на оброк за 1-2 лица, без непријатни мириси

Поради малата димензија на апаратот е практичен за мали кујни или мали семејства

Заменете го врелото масло со топол воздух и подгответе ги вашите омилени јадења без да се грижите дека ќе влијаете негативно на вашето здравје.

24664
5 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.