• -1 881 ден

Ако сте љубител на храна подготвена на скара, но немате простор за традиционален уред, тогаш оваа електрична скара e совршен производ за Вас. Со нашиот производ ќе заштедите многу простор.

Сетот вклучува стаклен капак, преку кој можете да го контролирате нивото на печење.

Благодарение на кул рачката на допир нема да се изгорите.

Копчето за прилагодување на температурата ви овозможува да изберете пет различни поставки.

Грејната плоча има нелеплив слој, со што ќе се намали количината на маснотии што се користи за пржење.

Нашиот производ е опремен со рамна површина за луѓе кои сакаат традиционално месо, и брановидна површина за љубителите на карактеристичното готвење.

Нашиот висококвалитетниот уред, ќе ви помогне брзо и практично да подготвите здрава вечера за целото семејство.

  • Непречено прилагодување на температурата
  • Рачки изолирани од топлина
  • Стаклен капак
  • Вклучена шпатула
25936
157 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.