Апарат за правење леб ADLER AD 6019
   Апарат за правење леб ADLER AD 6019
   Апарат за правење леб ADLER AD 6019
   Апарат за правење леб ADLER AD 6019
   Апарат за правење леб ADLER AD 6019

   Апарат за правење леб ADLER AD 6019

   Напиши рецензија (0)
   7.199 ден.
   8.999 ден.
   Заштеди 1.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 850W

   Капацитет: 750-1250g

   Број на програми: 15

   Додатоци: 2 маталки

   LED дисплеј

   Одложен старт

   Тајмер

   Функција за оддржување на температурта

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24740
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за правење леб ADLER AD 6019

   16 други производи во иста категорија:

   Апарат за правење леб ADLER AD 6019

   7.199 ден.
   8.999 ден.
   Заштеди 1.800 ден.
   со ДДВ