Кутија за чување лук ZELLER 19345
   Кутија за чување лук ZELLER 19345

   Кутија за чување лук ZELLER 19345

   Напиши рецензија (0)
   599 ден.
   749 ден.
   Заштеди 20%
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: F7,4 х 9,3 х 12 CM

   Производител: ZELLER

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   003572
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Кутија за чување лук ZELLER 19345

   16 други производи во иста категорија:

   Кутија за чување лук ZELLER 19345

   599 ден.
   749 ден.
   Заштеди 20%
   со ДДВ