VIVAX таблет TPC-807 4G
   VIVAX таблет TPC-807 4G
   VIVAX таблет TPC-807 4G
   VIVAX таблет TPC-807 4G
   VIVAX таблет TPC-807 4G

   VIVAX таблет TPC-807 4G

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   VIVAX таблет TPC-807 4G

   • 8" екран
   • Интерна меомрија: 32 GB (можност за надоградба 64GB)
   • RAM меморија: 2GB
   • Батерија: 4000mAh
   • Камера: задна 5MP, предна 2MP
   • Гаранција: 12 месеци
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   VIVAX таблет TPC-807 4G Сигурен, пренослив и лесен. За секоја генерација... во секоја прилика. Поради малата тежина (360 грама) и ергономскиот дизајн Vivax таблетот TPC-807 4G е сигурен придружник во секој момент. Овој уред е идеална комбинација на врвни карактеристики и течен оперативен систем. Со својата големина од 8 инчи, екранот е совршен избор за возрасни, но и за деца. Модулот LTE (4G) обезбедува автономија за пристап до интернет каде и да сте. Имате 32 GB внатрешна меморија со можност за надградба до 64 GB со дополнителна картичка + 2 GB RAM. Сигурната батерија од 4000 mAh овозможува безгрижно и долготрајно користење на уредот. Снимајте ги сите ваши омилени моменти користејќи ја предната и задната камера. Android 11.0 GO е задолжен за оптимално работење.

    

   0001243261

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX таблет TPC-807 4G

   3 други производи во иста категорија:

   VIVAX таблет TPC-807 4G

   6.999 ден.
   со ДДВ