VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB
   VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB
   VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB
   VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB
   VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB

   VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB

   Напиши рецензија (0)
   7.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB

   • 10" екран
   • Интерна меомрија: 32 GB
   • RAM меморија: 3 GB
   • Батерија: 5800 mAh
   • Камера: задна 5MP, предна 2MP
   • Гаранција: 12 месеци
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   VIVAX таблет TPC-102 4G, 10,1", 3GB RAM, 32GB Интерна меморија (можност за SD CARD до 128GB), процесор 1,3GHz Quad Core MediaTek, две камери задна од 5MP и предна од 2MP, батерија 5.800mAh, Android 9,0, Dual SIM, 4G/LTE, 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, GSM, тежина 470грама, димезнии 185x180x11mm, гаранција 12 месеци.

   0001196299
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB

   3 други производи во иста категорија:

   VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB

   7.999 ден.
   со ДДВ