VIVAX таблет TPC-105 4G
   VIVAX таблет TPC-105 4G
   VIVAX таблет TPC-105 4G

   VIVAX таблет TPC-105 4G

   Напиши рецензија (0)
   8.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   VIVAX таблет TPC-102 4G 3/32GB

   • 10" екран
   • Интерна меомрија: 32 GB (можност за SD CARD до 64GB)
   • RAM меморија: 3 GB
   • Батерија: 5800 mAh
   • Камера: задна 5MP, предна 2MP
   • Гаранција: 12 месеци
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   VIVAX TPC-105 4G 3/32 таблет, 10,1"IPS , 3GB RAM, 32GB Интерна меморија (можност за SD CARD до 64GB), процесор T310 Quad Core A75 2,0Ghz + 3xA55 1,8GHz, две камери задна од 5MP и предна од 2MP, батерија 5.800mAh, Android 11, Single SIM, 4G/LTE, 802.11 ac/b/g/n, Bluetooth 5.0, GPS, GSM, тежина 328грама, димезнии 208,4x124,5x9,65mm, гаранција 12 месеци.

   0001230159

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX таблет TPC-105 4G

   3 други производи во иста категорија:

   VIVAX таблет TPC-105 4G

   8.999 ден.
   со ДДВ