Globo Sonny – ЛЕД плафонерка 18w со далечинско
   Globo Sonny – ЛЕД плафонерка 18w со далечинско
   Globo Sonny – ЛЕД плафонерка 18w со далечинско
   Globo Sonny – ЛЕД плафонерка 18w со далечинско
   Globo Sonny – ЛЕД плафонерка 18w со далечинско

   Globo Sonny – ЛЕД плафонерка 18w со далечинско

   Напиши рецензија (0)
   3.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Sonny – ЛЕД плафонерка 18w со далечинско

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина:3000K – 6000k(Dimmable w/remote)

   Димензии: ш:390 в:80 /мм

   Материјал: Метал, Пластика

   Јачина: 18w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   *5 Години Гаранција*

   41587-18
   17 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Sonny – ЛЕД плафонерка 18w со далечинско

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Sonny – ЛЕД плафонерка 18w со далечинско

   3.890 ден.
   со ДДВ