Globo Kamilla – Црн ЛЕД плафонски лустер 24w
   Globo Kamilla – Црн ЛЕД плафонски лустер 24w
   Globo Kamilla – Црн ЛЕД плафонски лустер 24w
   Globo Kamilla – Црн ЛЕД плафонски лустер 24w

   Globo Kamilla – Црн ЛЕД плафонски лустер 24w

   Напиши рецензија (0)
   3.850 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Kamilla – Црн ЛЕД плафонски лустер 24w

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина: 3000k

   Димензии: ш:250 в:280

   Материјал: Метал, Пластика

   Јачина: 24w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   *5 Години Гаранција*

   67237-24
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Kamilla – Црн ЛЕД плафонски лустер 24w

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Kamilla – Црн ЛЕД плафонски лустер 24w

   3.850 ден.
   со ДДВ