Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor
   Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor
   Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor
   Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor
   Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor
   Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor

   Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor

   Напиши рецензија (0)
   860 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина: 3000k/4000к/6500k

   Димензии: ш:126 в:18

   Материјал: Метал, Пластика

   Јачина: 6w

   Боја: Бела

   Напон: 220-240V

   *5 Години Гаранција*

   12379-6B
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Lasse – Црна ЛЕД плафонерка круг 6w – Multicolor

   860 ден.
   со ДДВ