Globo Tansy I – ЛЕД плафонски лустер 24w
   Globo Tansy I – ЛЕД плафонски лустер 24w
   Globo Tansy I – ЛЕД плафонски лустер 24w
   Globo Tansy I – ЛЕД плафонски лустер 24w
   Globo Tansy I – ЛЕД плафонски лустер 24w

   Globo Tansy I – ЛЕД плафонски лустер 24w

   Напиши рецензија (0)
   5.090 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Tansy I – ЛЕД плафонски лустер 24w

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина: 3000к, 4000к, 65000к (бојата се менува со клик на прекинувач)

   Димензии: ш:690 в:105 /мм (ротирачки)

   Материјал: Метал

   Јачина: 24w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   *5 Години Гаранција*

   67129-24
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Tansy I – ЛЕД плафонски лустер 24w

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Tansy I – ЛЕД плафонски лустер 24w

   5.090 ден.
   со ДДВ