Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 36w
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 36w
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 36w
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 36w
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 36w

   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 36w

   Напиши рецензија (0)
   7.450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 36w 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина: 3000к

   Димензии: ш:470 в:58

   Материјал: Метал

   Јачина: 36w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Напон: 220-240V*5 Години Гаранција*

   67246-36
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 36w

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 36w

   7.450 ден.
   со ДДВ