Велосипед Max RUNNER 8.0 29’’ BLACK GREEN + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед Max RUNNER 8.0 29’’ BLACK GREEN + Опрема ГРАТИС!

   Велосипед Max RUNNER 8.0 29’’ BLACK GREEN + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   12.999 ден.
   18.490 ден.
   Заштеди 5.491 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со секој купен велосипед Max RUNNER 8.0 29’’  BLACK GREEN добивате гратис:

   • Кацига за велосипед
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 18’’

   Висококвалитетни гуми Wanda 29×2,10

   Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

   Vader Sport седиште со М6 Qick Release

   Дупли Aлуминиумски бандажи

   Предна и задна Disk кочница

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

   Полу метални педали со лагери Заден потпирач

   1 година гаранција 

   ОПРЕМА ГРАТИС:

   КАЦИГА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX HZ-87132

   Високо Квалитетна заштитна кацига

   со USB задно светло

   Материјал: PC+EPS

   Големина за глава: 58-63cm

   со можност за подесување

   Тежина: 350 грама

   800812
   57 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Max RUNNER 8.0 29’’ BLACK GREEN + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Max RUNNER 8.0 29’’ BLACK GREEN + Опрема ГРАТИС!

   12.999 ден.
   18.490 ден.
   Заштеди 5.491 ден.
   со ДДВ