• -5 491 ден

Метален рам 18’’

Висококвалитетни гуми Wanda 29×2,10

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader Sport седиште со М6 Qick Release

Дупли Aлуминиумски бандажи

Предна и задна Disk кочница

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

Полу метални педали со лагери Заден потпирач

1 година гаранција 

ОПРЕМА ГРАТИС:

КАЦИГА ЗА ВЕЛОСИПЕД MAX HZ-87132

Високо Квалитетна заштитна кацига

со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

Големина за глава: 58-63cm

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

800814
40 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.