Велосипед Max HOONIGAN 8.0 29’’ BLACK RED
   Велосипед Max HOONIGAN 8.0 29’’ BLACK RED

   Велосипед Max HOONIGAN 8.0 29’’ BLACK RED

   Напиши рецензија (0)
   12.699 ден.
   19.740 ден.
   Заштеди 7.041 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 18’’

   Висококвалитетни гуми Wanda 29×2,10                                           

   Предна Вилушка со Амортизер

   Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

   Vader Sport седиште со М6 Qick Release

   Дупли Aлуминиумски бандажи

   Предна и задна Disk кочница

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

   Полу метални педали со лагери Заден потпирач

   1 година гаранција 

   800817

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Max HOONIGAN 8.0 29’’ BLACK RED

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Max HOONIGAN 8.0 29’’ BLACK RED

   12.699 ден.
   19.740 ден.
   Заштеди 7.041 ден.
   со ДДВ