Велосипед Max STELLIO 8.0 27,5’’  WHITE + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед Max STELLIO 8.0 27,5’’  WHITE + Опрема ГРАТИС!

   Велосипед Max STELLIO 8.0 27,5’’ WHITE + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   13.490 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 5.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со секој купен велосипед Max STELLIO 8.0 27,5’’   WHITE добивате гратис:

   • Ранец за велосипедизам
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 17

   Висококвалитетни гуми Wanda 27.5×1,95

   Полу Алуминиумски рачки за кочници со менувач

   Vader Comfort Lady седиште  со М6 Quick Release

   Дупли Aлуминиумски бандажи

   Предна вилушка со амортизер

   Предна и задна Disk кочница

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

   Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

   Полу метални педали со лагери заден потпирач

   1 година гаранција 

   ОПРЕМА ГРАТИС:

   РАНЕЦ ЗА ВЕЛОСИПЕДИЗАМ MAX BB-06

   Ранец Surperlaight

   Лесен и удобен

   Совршен за планинарење,

   трчање и велосипедизам

   Тежина: 100 g

   Димензии: 48 х 23 cm

   800822
   25 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Max STELLIO 8.0 27,5’’  WHITE + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Max STELLIO 8.0 27,5’’ WHITE + Опрема ГРАТИС!

   13.490 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 5.500 ден.
   со ДДВ