• -5 500 ден

Метален рам 17

Висококвалитетни гуми Wanda 27.5×1,95

Полу Алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader Comfort Lady седиште со М6 Quick Release

Дупли Aлуминиумски бандажи

Предна вилушка со амортизер

Предна и задна Disk кочница

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

Полу метални педали со лагери заден потпирач

1 година гаранција 

ОПРЕМА ГРАТИС:

РАНЕЦ ЗА ВЕЛОСИПЕДИЗАМ MAX BB-06

Ранец Surperlaight

Лесен и удобен

Совршен за планинарење,

трчање и велосипедизам

Тежина: 100 g

Димензии: 48 х 23 cm

800823
43 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.