Друмски велосипед TRINX TEMPO 1.1 700C X 500
   Друмски велосипед TRINX TEMPO 1.1 700C X 500

   Друмски велосипед TRINX TEMPO 1.1 700C X 500

   Напиши рецензија (0)
   14.600 ден.
   17.500 ден.
   Заштеди 2.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Model: TRINX X1 TEMPO 1.1
   Frame: TRINX Alloy 700C*460/500/540MM
   Fork: Hi-Ten Steel 700C
   Shifter: SHIMANO A050
   FD : SHIMANO TZ510
   RD : SHIMANO TZ500
   Chain KMC 7S
   Brake: Alloy Mechanical Disc
   Rim TRINX Alloy Double Wall 700C
   Cassette: 7S 14-28T
   Tire: CST,700*25C
   Chainwheel: TRINX 28/38/48T*170L
   Hub: Disc Hub with Bearing
   Saddle: TRINX Sport
   Stem: TRINX Alloy
   Handlebar: TRINX Alloy Road
   Seatpost: TRINX Alloy
   19452/500
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Друмски велосипед TRINX TEMPO 1.1 700C X 500

   16 други производи во иста категорија:

   Друмски велосипед TRINX TEMPO 1.1 700C X 500

   14.600 ден.
   17.500 ден.
   Заштеди 2.900 ден.
   со ДДВ