Велосипед TRINX M-700 ELITE 27.5"
   Велосипед TRINX M-700 ELITE 27.5"

   Велосипед TRINX M-700 ELITE 27.5"

   Напиши рецензија (0)
   21.950 ден.
   24.600 ден.
   Заштеди 2.650 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Frame TRINX 27.5”*18” Alloy Special
   Fork Alloy Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100mm
   Shifter Ltwoo SL-V5010
   Fd Ltwoo FD-V5009-10
   Rd Ltwoo RD-V5010
   Cassett CS-M5010 10S 11-36T
   Chain KMC
   Brakes X-SPARK HD-M220 Hydraulic Disc,160mm
   Wheel Set TRINX Alloy Double Wall
   Tyres CST 26"*1.95" 27TPI
   Chainwheel PROWHEEL 22/32/44T*170L
   Hub Alloy Double Sealed Bearing
   Saddle TRINX Sport
   Seatpost TRINX Alloy
   Stem TRINX Alloy
   Handlebar TRINX Alloy Small Rise
   18374
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX M-700 ELITE 27.5"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX M-700 ELITE 27.5"

   21.950 ден.
   24.600 ден.
   Заштеди 2.650 ден.
   со ДДВ