Велосипед TRINX X7 PRO 29''
   Велосипед TRINX X7 PRO 29''

   Велосипед TRINX X7 PRO 29''

   Напиши рецензија (0)
   42.900 ден.
   44.900 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Frame : TRINX Alloy Tri-Butted Smooth Welding 29"x16"
   Fork : 29" Magnesium Air Remote Lock-Out Suspension, Travel:100mm
   Shifter : SHIMANO Deore SL-M6000
   Fd : SHIMANO Deore FD-M6020
   Rd : SHIMANO Deore RD-M610
   Cassett : CS-M5010 10S 11-36T 10S
   Chain : KMC 10S
   Brake : SHIMANO BR-MT200
   Wheel Set : TRINX Alloy Double Wall
   Tyre : CST 29"*2.10"
   Chainwheel : PROWHEEL Hollow 36T*170L
   Hub : NOVATEC Alloy Double Sealed Bearing
   Saddle : SR Sport
   Seatpost: TRINX Alloy
   Stem : TRINX Alloy
   Handlebar : TRINX Alloy
   18215
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед TRINX X7 PRO 29''

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед TRINX X7 PRO 29''

   42.900 ден.
   44.900 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ